top of page

ПРО ЦИКЛОВУ КОМІСІЮ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ ДИСЦИПЛІН 

  Історія комісії електромеханічних дисциплін розпочалася ще у далекому 1930 році, коли запрацював Миколаївський суднобудівний технікум, згодом перейменований Миколаївський політехнічний фаховий коледж.

   Циклова комісія електромеханічних дисциплін готує фахівців спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», за трьома освітньо- професійними програмами:

         - «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд»;

        - «Монтаж і обслуговування електроустаткування суднового електрообладнання»;

        - «Обслуговування, діагностика та ремонт автотранспортних засобів».

       А також фахівців спеціальностіей 271 «Річковий та морський транспорт», за освітньо-професійною програмою  «Експлуатація електрообладнання та автоматики судна» та 131 «Прикладна механіка» за освітньо-професійною програмою   «Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів».

        Освітньо-виховний процес забезпечують 10 викладачів серед яких більшість має вищу та першу категорію.

        Головна  мета роботи наших викладачів полягає  у допомозі здобуття  і  підвищення  рівня  знань здобувачів освіти з електромеханічних дисциплін та підготовки до  засвоєння  цих знань  на  практиці.

        Для отримання якісної освіти в коледжі створені всі умови: наявна  лабораторно-технічна  база з профільних дисциплін. Лабораторії устатковані діючими стендами, макетами і сучасним обладнанням, необхідним для здобуття майбутньої спеціальності.

        Для  вдосконалення  професійних  умінь   та   навичок  за   фахом,   закріплення,   розширення  та систематизації  знань, придбання практичного досвіду, під час  навчання  здобувачі   освіти   проходять чотири види практик: навчальну, професійно-виробничу, технологічну, переддипломну, які проводяться на підприємствах міста.

        Під час навчання здобувачі освіти беруть  активну  участь  в  проведенні з анять,  пам’ятаючи,  що формування особистості відбувається лише за рахунок власної діяльності. В центрі уваги циклової комісії –  індивідуальна  робота  з  кожним   здобувачем   освіти.   Викладачі   постійно  розширюють  і впроваджують нетрадиційні інтерактивні технології, що сприяє поліпшенню навчання.

        Циклова комісія сприяє організації методичної роботи, проведенню   олімпіад,  конкурсів  тощо. Викладачі разом із здобувачами освіти беруть участь у виховних заходах коледжу і проводять виховні години, бесіди, батьківські збори, екскурсії.

        Працюють секції з волейболу, баскетболу, легкої атлетики, настільного тенісу, футболу.

        У коледжі  примножуються  славні  традиції:  проведення  конкурсу «Козацькі розваги!»,  «День студента», «Міс Політехніка», «Містер Політехніка», відеолекторії, акції різноманітного спрямування.

        В нашому навчальному закладі  працюють довготермінові та короткотермінові підготовчі курси з математики та української мови.

        Шановні абітурієнти та батьки!

   Успішне закінчення коледжу за спеціальностями 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»,  131 «Прикладна механіка» та 271 «Річковий та морський транспорт» дає:

       - високий рівень підготовки фахівця;

       - диплом фахового молодшого бакалавра державного зразка;

       - сприяння працевлаштуванню;

      - можливість продовжити навчання за спорідненою спеціальністю в вишах України за скороченим терміном навчання.

    Справа, розпочата в далекому 1930 році, надає навчальному закладу та його численним випускникам електрикам та електромеханікам наснаги та впевненості в майбутньому.

bottom of page